19.05.2005 | 04:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prvnímu Manažerovi roku mezi vinaři poblahopřál ministr zemědělství

Během zahajovacího dne na veletrhu Víno a destiláty navštívil ministr zemědělství Ing. Petra Zgarba expozici vinařského družstva Templářské sklepy Čejkovice. Při krátkém setkání u sklenky templářského vína s generálním ředitelem Ing. Pavlem Pastorkem ocenil ministr výsledky jediného vinařského družstva v Česku a pogratuloval mu k zisku ocenění Vynikající manažer malé firmy do 50 zaměstnanců v soutěži Manažer roku 2004.

Ministr zemědělství ČR Petra Zgarba při této příležitosti řekl „Templářské sklepy znám, se svými kolegy jsem je dříve navštěvoval a doufám že i nadále navštěvovat budu,“ a dodal „ocenění ředitele Pavla Pastorka z Templářských sklepů je o to cennější, že se v této soutěži umístil jako vůbec první zástupce vinařské branže.“
O společnosti:
Templářské sklepy Čejkovice navazují na tradici pěstování a výroby vína, která počala příchodem řádu Templářských rytířů. První písemná zmínka o jejich působení v Čejkovicích pochází z roku 1248. V roce 1936 bylo založeno vinařské družstvo, na jehož úspěšné hospodaření navázala v roce 1992 znovuobnovená společnost Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 32MB (6.4% of 500MB)