22.09.2006 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Řetězec Plus Discount stáhl z prodeje podezřelé mražené kuřecí maso

Státní zemědělská a potravinářská inspekce pozastavila tento týden prodej mraženého kuřecího masa v prodejně Plus Discount v Kraslicích. Inspektoři mají podezření, že je zdravotně závadné a konečný výsledek mají potvrdit laboratorní testy. Přesto diskontní řetězec Plus stáhl z prodeje několik desítek balení podezřelého mraženého kuřecí masa. Zástupci obchodního řetězce ale soudí, že zkažené maso bylo prodáváno pouze v obchodě v Kraslicích na Sokolovsku, kam se na pult dostalo vinou nepozornosti zaměstnanců.

Mluvčí společnosti Plus-Discount David Kolář uvedl, že kuřecí maso, které má trvanlivost do příštího roku, stáhli z prodeje. Toto zboží přestali prodávat již v červnu, chybou pracovníků kraslické prodejny se však dostalo opět do prodeje. Zároveň vyzval zákazníky, kteří si kuřecí maso koupili, aby je vrátili s tím, že jim firma poskytne odpovídající náhradu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down