02.02.2015 | 04:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozumí vám vaše banka?

Nabídka bank na českém trhu je nepřeberná. V zemědělství platí více než kdekoli jinde, že banka musí být partnerem, který přesně chápe požadavky a potřeby zemědělců a nabídne služby šité na míru. Správná banka proto nabízí celé spektrum produktů a služeb, které vychází z detailní znalosti zemědělského odvětví. Dobrým příkladem je Sberbank, která na zemědělský sektor klade dlouhodobě velký důraz.

Kromě toho, že Sberbank nabízí jedno z nejvýhodnějších zhodnocení vkladů na trhu, nabízí také celou řadu produktů, které zemědělcům zajistí hladké financování provozu i nejrůznějších investic.

„Běžný účet s výhodnými podmínkami je dnes téměř samozřejmostí. Klienti se ale stále častěji poohlíží po bance, která dokáže zároveň co nejlépe zhodnotit volné prostředky v době celkově nízkých sazeb a při financování investic a provozu se klientovi maximálně přizpůsobí. Ekonomické prognózy se zlepšují, čeká nás nové dotační období a navíc, úvěry nikdy nebyly výhodnější. Z mého pohledu je tedy ideální čas na investice.uvádí Dagmar Kloudová, sektorová manažerka pro zemědělství Sberbank CZ. Vybrali jsme proto pro Vás z nabídky Sberbank pár zajímavých produktů:

 • Novinkou v nabídce banky je univerzální rámec na financování zemědělské techniky a půdy. Většina zemědělských podniků každoročně obnovuje či doplňuje strojní vybavení, zároveň využije téměř každé příležitosti k nákupu zemědělské půdy. Mnohé nabídky jsou časově omezené a rozhodující je rychlost uvolnění peněz klientovi bankou. Výhodou tohoto produktu je, že při poskytnutí si naplánujete částku, kterou chcete v průběhu roku proinvestovat a rámcové podmínky, pak už jen čerpáte úvěr v momentě, kdy se naskytne výhodná příležitost k investici, nehledě na to, jedná-li se o techniku či půdu. V případě, že rámec nevyužijete, neplatíte žádné poplatky z nečerpané částky.

 

 • Zemědělskou půdu Sberbank financuje až do 100 % kupní ceny nebo zůstatku úvěru od jiné banky v případě refinancování. Nevyžaduje ocenění od odhadce a nabízí možnost využít podporu PGRLF. Klienti si mohou zvolit typ úrokové sazby, interval splátek včetně jejich odkladu a až dvacetiletou splatnost.

 

 • Nákup zemědělské techniky profinancuje Sberbank ve výši 100 % kupní ceny a většinou bez požadavku na další zajištění. Klienti mohou využít dotaci úroků, kterou PGRLF ještě letos obnoví. Samozřejmostí je možnost nastavit si typ úrokové sazby a interval splátek, úvěr je možné poskytnout i v cizí měně.

 

 • Financování výstavby bioplynové stanice, jejíž podpora se opět chystá, je možné až do výše 100 % investičních nákladů. Je možné též refinancování 100 % zbývající jistiny u již fungující bioplynové stanice. To vše nabízí Sberbank bez poplatků nebo požadavků na ocenění.

 

Při spolupráci s bankou chtějí klienti především partnera, který jim poskytne kvalitní poradenství, to začíná u volby nejvhodnějšího produktu pro daný záměr. Klademe proto důraz na znalost odvětví, po celé republice jsou našim klientům k dispozici specialisté na financování zemědělství. Bankéři si tak se svými klienty výborně rozumí.“ shrnuje Dagmar Kloudová, sektorová manažerka pro zemědělství Sberbank CZ. Schůzku se specialistou Sberbank si můžete snadno a zdarma domluvit na lince 800 133 444.

Sberbank CZ, a. s.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

 1. Vážení,
  chci Vás požádat o informaci jeli možné u Sberbank CZ žádat o refinancování nákupu zemědělské půdy.

  V září tohoto roku jsem nakoupil cca 16 ha zemědělské půdy za cenu 3 753 888,- Kč.

  Na pozemcích není žádná zástava.

  Zemědělská prvovýroba není doposud mým hlavním zdrojem příjmu, pozemky jsou zatím pronajaty nájemci.

  Žádám Vás o informaci k reálnosti mého požadavku, popř. jaké další podklady budete potřebovat.

  Děkuji velice

  Václav Kádner
  ředitel
  tel. +420 724 206 002
  kadner@lesoservis.cz

  Lesoservis s.r.o.
  Staré Nespeřice 20
  285 04 Petrovice II
  IČ: 24677914

  http://www.lesoservis.cz
  http://www.domyzedreva.eu

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down