10.11.2006 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sdružení podnikatelů v lesním hospodářství chce pozastavit současné tendry Lesů ČR

Firmy ze Sdružení podnikatelů v lesním hospodářství se obrátily na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), aby vydal předběžné opatření. To by mělo zajistit pozastavení současných tendrů Lesů České republiky, nebo zákaz podpisu smluv s jejich vítězi. Opatření by mělo platit, dokud soud nerozhodne o žalobě Lesů ČR na verdikt ÚOHS k původním smlouvám. Uvedl to Roman Bajčan z mediální agentury, která lesníky zastupuje.

Česká asociace podnikatelů v lesním hospodářství k požadavku na pozastavení tendrů nepřipojí, oznámil její ředitel Jiří Kořínek, i když mají k současným podmínkám tendrů připomínky. O podmínkách soutěže hodlá asociace ještě jednat. Kořínek míní, že kdyby firmy ze Sdružení podnikatelů v lesním hospodářství u antimonopolního úřadu uspěly, mohl by vzniknout v lesním hospodářství zmatek.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down