09.01.2003 | 04:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Semináře k zahájení zemědělsko - ekologických opatření

V termínu od 14. do 17. ledna 2003 pořádá Agentura SAPARD (AS) semináře v souvislosti s akreditací opatření “Metody zemědělské produkce určené k ochraně životního prostředí a k uchování krajiny”. Žádost o finanční pomoc v rámci tohoto opatření mohou podat pouze ti žadatelé, kteří se zúčastní některého z těchto seminářů.

Na seminářích spolupracuje AS společně s ministerstvem životního prostředí, Správou chráněných krajinných oblastí (SCHKO) a jednotlivými pilotními CHKO – Blaník, Bílé Karpaty, Litovelské Pomoraví , Moravský kras a Poodří. Hlavním cílem opatření je snaha o zvýšení a uchování hodnoty životního prostředí a přírody pomocí šetrného hospodaření a také získávání dostatečných zkušeností pro přípravu budoucího programu s pracovním názvem “agro-envi”.
Zástupci AS a Regionálních pracovišť AS, SCHKO a jednotlivých CHKO seznámí účastníky s programem SAPARD a následně s jednotlivými dohodami v konkrétních pilotních CHKO. Účastníci semináře obdrží veškeré potřebné informační materiály. Agentura SAPARD neúčtuje žádné vstupní poplatky na semináře.
Semináře se konají v následujících termínech v jednotlivých pilotních CHKO:

Blaník 17.1. 2003 v 10:00 Louňovice pod Blaníkem č.8, zasedací místnost CHKO
Bílé Karpaty 16.1. 2003 v 9:00 Veselí nad Moravou, zasedací místnost CHKO
Litovelské Pomoraví 14.1. 2003 ve13:00 Litovel, zasedací místnost CHKO
Moravský kras 15.1. 2003 v 10:00 Blansko, Svitavská 11, zasedací sál Správy jeskyní
Poodří 14.1. 2003 v 9:30 Nový Jičín, zasedací sál zemědělské agentury

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down