03.12.2002 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Setuza, a. s., podává trestní oznámení na Českou televizi

Akciová společnost Setuza rozhodla ve včerejších večerních hodinách o podání trestního oznámení na Českou televizi pro trestný čin pomluvy za diskreditační reportáž o společnosti ze dne 1. prosince 2002. Vedle zmíněného trestního oznámení podává firma rovněž žalobu na Českou televizi o poškození dobrého jména společnosti.

Vedení firmy rozhodlo požadovat po České televizi omluvu za nepravdivá a nepodložená obvinění. S ohledem na veřejnoprávnost zmíněné instituce se Setuza rozhodla nepožadovat po České televizi náhradu škody. Jsme si vědomi, že za neprofesionalitu reportérů by museli zaplatit drobní koncesionáři.
Znovu jednoznačně odmítáme jakékoliv nařčení z údajného zkreslování hospodářských výsledků v roce 2001, což ostatně potvrzuje i výrok akreditovaného auditora.
Reportáž České televize hovoří o údajných tajných materiálech firmy. Vzhledem k tomu, že nám nebyly tyto dokumenty předloženy ani k nahlédnutí, důvodně pochybujeme o jejich pravosti. Pokud se jedná o kupní smlouvu ke zmiňovanému obchodnímu kontraktu prodeje nepotřebné technologie, tato byla rovněž počátkem letošního roku předložena příslušnému finančnímu úřadu ke kontrole – bez připomínek.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down