Skupina financuje agrární sektor

Finanční skupina Fio jako jediná v ČR poskytuje úvěry v rámci všech podpůrných programů PGRLF pro zemědělce a zpracovatele. Nabízí financování tohoto sektoru s nízkým úrokem, flexibilním přístupem a bez poplatků za zpracování i vedení úvěru, uvedla pro Agroweb Vendula Žaloudíková z Finanční skupiny Fio.

Finanční skupina Fio úvěruje projekty úspěšně se rozvíjejících zemědělců. Díky získaným zkušenostem dobře zná dotační systémy pro zemědělce a v současné době jako jediná finanční instituce umožňuje získat dotaci Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu v rámci všech následujících programů: Zemědělec, Podpora nákupu půdy, Provoz, Zpracovatel – Provoz a Podpora krátkodobého financování.
Úvěry Fio tak lze financovat nákup zemědělské techniky i půdy nebo provoz podniku, a to při flexibilním, individuálním přístupu. Fio poskytuje podle Žaloudíkové výhodné podmínky. Konzultace, podání a zpracování žádosti o úvěr se provádí zdarma. Bez poplatků je i vedení úvěrového účtu a tuzemský platební styk. Konečné úrokové zatížení nepřekračuje 4 % ročně při využití programů PGRLF. Instituce umožňuje vysokou variabilitu splácení a zajištění úvěru.
„Chápeme zemědělství jako důležitý sektor české ekonomiky. Proto jsme se rozhodli dlouhodobě se zaměřit na financování potřeb podnikatelů v tomto oboru. Programy PGRLF jsou cestou, jak pomoci zemědělcům získat výhodné podmínky úvěru a nízký úrok,“ uvádí k tomu Jan Bláha, obchodní ředitel Finanční skupiny Fio.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *