02.08.2006 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Složenky lze platit i přes terminál Sazky

Od zítřka je Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.(ČPP), první pojišťovnou, jejíž složenky lze platit na terminálech společnosti Sazka. Klienti ČPP mohou využít celkem 4500 sběren této společnost, výjimku tvoří terminály umístěné na pobočkách České pošty, sdělila Veronika Syrová z úseku marketingu a komunikace.

Po uhrazení platebního dokladu a zaplacení transakčního poplatku obdrží klient potvrzení o platbě a doklad o zaplacení transakčního poplatku. Systém je v provozu každý den od 01:15 do 24:00 hodin , avšak v závislosti na otevírací době jednotlivého prodejního místa. Transakční poplatek činí patnáct korun, informovala Syrová.
Klient může platbu uhradit pomocí čárového kódu, který je vytištěn na platebním dokladu / faktuře zasílané pojišťovnou nebo kódu, jež si klient vytiskne při on-line sjednání pojistky v internetové aplikaci společnosti ČPP. Pojistné můžou zákazníci rovněž hradit pomocí platebního tiketu, jež je k dispozici v každé sběrně společnosti Sazka.
Touto formou lze zaplatit nejen všechna standardně sjednávaná pojištění, ale i povinné ručení, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti, které můžete všechny uzavřít on-line na www.cpp.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down