03.11.2006 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Soutěž k podpoře prodeje

Na jaře letošního roku vyhlásily Templářské sklepy Čejkovice (TSČ) soutěž pro ty, kteří rádi pijí jejich víno. Tajemství, jež spojuje Templáře a Monu Lisu Leonarda da Vinciho, se zhmotnilo v podobě spotřebitelské soutěže O šifru mistra Leonarda. Kvůli velkému zájmu o účast v soutěži byl zvýšen počet výher, kterými jsou lahve Modrého Portugalu, o tisíc kusů, uvedl Lukáš Lukáš, obchodní ředitel vinařského družstva.

Úkolem soutěžících je zaslat alespoň tři hliníkové kapsle s templářským křížem z hrdel lahví jakéhokoli vína z produkce TSČ. Za ně je možné získat podle vlastního výběru buď plakát Mony Lisy, knižní vydání Šifry mistra Leonarda od Dona Browna, které do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora, či láhev Modrého Portugalu. Každému soutěžícímu, který uvedl svoji e-mailovou adresu, bylo obratem zasláno heslo pro účast v internetovém kvízu na www.osifrumistraleonarda.cz. K dnešnímu dni se akreditovalo již 3231 hledačů templářského tajemství. Ti z nich, kteří dojdou do konce roku 2006 až do finále, mohou vyhrát 365 vín na celý rok.
Soutěž si již od počátku oblíbilo množství lidí, kteří si kupují vína z Templářských sklepů Čejkovice. Největší zájem ze tří atraktivních cen byl právě o jejich víno. Množství odpovědí způsobilo, že začátkem srpna však byly již ceny vyčerpány.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down