Společnost Strom Praha jde do nového roku s novým vedením

Ředitelem společnosti STROM PRAHA a. s. se stal Ing. Michal Kalenda. Firma to uvedla minulý týden v tiskové zprávě s tím, že představenstvo společnosti jej do nové pozice jmenovalo s účinností od 1. 11. 2015. Jeho hlavním úkolem bylo sestavení nového managementu společnosti, který jmenoval s účinností od 1. ledna 2016.

V souvislosti s provedenými změnami byla navržena i nová organizační struktura společnosti tak, aby ještě lépe odpovídala činnosti firmy. Do pozic nových ředitelů byly vybrány osoby, které mají dlouholeté zkušenosti z oboru. Ředitelem marketingu a podpory prodeje byl jmenován Ing. Martin Hučko, ředitelem obchodu Ing. Milan Dufek, ředitelem servisu Ing. Jan Urban a ředitelem prodeje náhradních dílů a provozu Ing. Jan Kubíček.

„Zemědělská výroba má v České republice stoletími prověřenou tradici. Je mi proto ctí, že jsem byl jmenován do pozice ředitele společnosti STROM PRAHA a. s., která je jedním nejvýznamnějších hráčů na poli prodeje zemědělské techniky a která našim zemědělcům nabízí špičkové produkty předního světového výrobce strojů pro zemědělství a související služby. Našim cílem je zajistit co nejlepší uspokojování skutečných potřeb zákazníků. Usnadnit jim jejich každodenní práci. Proto jsem do ředitelských pozic vybral úspěšné vedoucí z našich regionálních divizí s dlouholetou přímou zkušeností z terénu. Věřím, že i díky tomu budou důležitá rozhodnutí v jakékoli oblasti fungování naší společnosti lépe reflektovat potřeby a očekávání našich zákazníků,“ řekl ředitel společnosti Michal Kalenda.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *