21.11.2008 | 10:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Spolupráce státních lesů s pražskými

Státní podnik Lesy České republiky, s. p., a Lesy hlavního města Prahy podepíší Smlouvu o spolupráci. Na včerejším jednání se na tom dohodli představitelé obou společností. Základem smlouvy bude spolupráce při managementu sousedících lesních porostů, dále také v oblasti ekologické výchovy se zaměřením na les a vodu a vzájemná pomoc v otázce certifikace FSC.

„Prohloubení úzké spolupráce obou společností je logickým důsledkem toho, že námi spravované a udržované majetky na sebe navazují. Proto jedním z konkrétních projektů, o kterých uvažujeme, je spolupráce na budování tzv. zeleného okruhu kolem hlavního města Prahy,“ uvedl Jiří Novák, generální ředitel Lesů České republiky, s. p. Ředitel Lesů hlavního města Prahy Václav Kroutil dodal: „Se státním podnikem jsme spolupracovali již dříve, nicméně až současné vedení přišlo s nabídkou prohloubit naši spolupráci a já to jenom vítám.“
Smlouva o spolupráci bude podepsána v průběhu prosince.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down