21.09.2000 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stock stále investuje

Největší domácí výrobce lihovin Stock Plzeň – Božkov ukončil první část investiční akce, která si během letošního a příštího roku vyžádá téměř 100 milionů korun. Po několika měsících stavebních a montážních prací byla nyní do provozu uvedena zcela modernizovaná stáčecí linka v nově rekonstruované hale, v níž se do konce příštího roku soustředí všechny stáčecí linky Stocku Plzeň. Cílem vysokých investic je navýšení výrobních kapacit a centralizace veškerého stáčení lihovin na jedno místo.

Současné investice ve Stocku Plzeň jsou součástí dlouhodobého investičního záměru, který by měl v příštím desetiletí výrazně změnit tvář božkovského závodu. „Již dnes máme zpracovánu studii rozvoje podniku do roku 2010, jejíž realizace si vyžádá další stovky milionů korun,“ uvedl generální ředitel Martin Petrášek. Výsledkem má být nový moderní závod, který bude ve svém oboru patřit k evropské špičce.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down