02.01.2007 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stránky Klasa navštíví až tisíc uživatelů

Návštěvnost webových stránek www.eklasa.cz, které informují o kvalitních tuzemských potravinách, se každým měsícem zvyšuje. Statisticky nejvyšší návštěvnost byla zaznamenána v listopadu minulého roku, kdy se na stránky národní značky kvality Klasa podívalo téměř 25 tisíc uživatelů. Průměrná návštěvnost www.eklasa.cz je přibližně tisíc uživatelů denně. Uvedl to tiskový mluvčí Státního zemědělského intervenčního fondu Vilém Frček.

Například v sekci Magazín, která je určena pro spotřebitele, najdou návštěvníci stránek novinky o dění kolem značky Klasa, ale také články o zdravé výživě, recepty na chutná jídla a rozhovory s některými držiteli značky Klasa. Uživatelé se také mohou zaregistrovat a dostávat Magazín KLASA přímo do svých emailových schránek. Stránky www.eklasa.cz mají v současné době přibližně 2000 zaregistrovaných uživatelů.
Potřebné informace najdou na stránkách také výrobci potravin. Ke stažení zde jsou kompletní pravidla pro udělení a užívání značky Klasa, grafický logomanuál, ale také i pozvánky na akce, které pro držitele značky Klasa připravuje Státní zemědělský intervenční fond.
Pro zahraniční zájemce o značku Klasa byla letos spuštěna také verze www.klasa.eu, která nabízí informace v anglickém a německém jazyce. Stránky doplňuje animovaná průvodkyně, která návštěvníkům poskytne nejen základní informace o značce Klasa, ale také i o České republice, její historii, kultuře či národních zvycích. Průměrná návštěvnost www.klasa.eu je více jak 800 uživatelů denně.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down