Šumavský národní park vypisuje minitendry na práce v lesích

Šumavský národní park vypisuje minitendry na práce v lesích na letošní a příští rok za 299 milionů korun bez daně. Lhůta pro podání nabídek pro zájemce končí 14. března v 8:00. V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí parku Jan Dvořák.

"Počítáme s pracemi souvisejícími s aktivní péčí o les v zásahových částech národního parku podobně jako v minulých letech. Důraz klademe na zpracování nahodilých těžeb, přestavby lesních porostů a zajištění dodavatelských kapacit na pěstební činnost. Uvítáme všechny dodavatele, kteří nabízejí lesnické činnosti od ručních těžeb až po kompletní mechanizované zpracování. Zejména však potřebujeme zajistit pěstební práce a odkorňování," uvedl náměstek ředitele Správy NP Šumava Jan Kozel.

Zadávací řízení má zajistit práce spojené s péčí o lesy v největším národním parku v ČR a dalších pozemcích, které NP Šumava spravuje. Minitendry se týkají období od podpisu rámcových dohod do konce roku 2024 nebo do vyčerpání předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Podobně šumavský národní park postupoval i v předchozích letech.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down