05.10.2011 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svaz podnikatelů k odvolání ministra

Nejsou nám známy a nemůžeme hodnotit důvody, které vedly předsedu vlády k odvolání ministra zemědělství Ivana Fuksy. Chceme ale upozornit na to, že v této velmi důležité a rozhodující době pro nás, zemědělce, kdy se jedná i o naší budoucnosti, považujeme tento krok za nevhodný. Agrowebu to dnes sdělil předseda Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů Lubomír Burkoň.

Z našeho pohledu lze hodnotit dosavadní činnost exministra kladně, zejména pozitivně hodnotíme jeho práci při obhajobě zájmů českého zemědělství a potravinářství v rámci reformy Společné zemědělské politiky EU.

"Z našeho pohledu lze hodnotit dosavadní činnost exministra kladně, zejména pozitivně hodnotíme jeho práci při obhajobě zájmů českého zemědělství a potravinářství v rámci reformy společné zemědělské politiky EU," uvedl Burkoň. "Jelikož odvolání je již nezvratné, budeme trvat na tom, aby nový ministr zemědělství pokračoval ve směřování dosavadní zemědělské politiky a náš svaz je připraven být nápomocen k naplňování těchto cílů v celém spektru zemědělské problematiky," dodal.  

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down