22.11.2004 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

SZIF hledá ve čtvrtém kole intervenční sklady

SZIF vyhlašuje čtvrté kolo výběrového řízení na výběr osob, které na základě smlouvy o skladování zajistí pro SZIF činnosti spočívající v provádění intervenčních nákupů pšenice, ječmene a kukuřice, skladování těchto obilovin a činnosti s tím související a vyskladnění těchto obilovin. Čtvrté kolo výběrového řízení je vypsáno s cílem zvýšení počtu nabídnutých skladů v rámci předchozích kol výběrového řízení, případně je vypsáno pro nové subjekty, které se do předchozích kol výběrového řízení nepřihlásily.

Na www.szif.cz bylo zveřejněno plné znění textu čtvrtého kola výběrového řízení, formulář nabídky do čtvrtého kola výběrového řízení 2004 – intervenční sklady obilovin, skladový dotazník – obiloviny, příklad nákresu schéma skladového prostoru a instruktážní list pro vyplnění formulářů.
Nabídky do výběrového řízení je možno zaslat poštou, doručit do podatelny (č. dveří 429, 4. patro) osobně, nebo kurýrem. Lhůta pro předkládání nabídek je stanovena do 30. 11. 2004, do 12,00 hod.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down