03.04.2007 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Techagro, Animal Vetex a Silva Regina už za rok

Biomasa jako obnovitelný zdroj energie, rozvoj venkova, pohoda zvířat a bezpečnost potravin, to budou hlavní témata doprovodného programu mezinárodních zemědělských veletrhů Techagro, Animal Vetex a Silva Regina, jejichž brány se otevřou za rok na brněnském výstavišti. Na nedávném semináři o tom informoval vedoucí manažer projektu Petr Navrátil z akciové společnosti Veletrhy Brno.

Podle jeho slov byly poslední veletrhy Techagro, Animal Vetex a Silva Regina v roce 2006 ve všech směrech rekordní. Účastnilo se jich 708 firem z 19 zemí na čisté výstavní ploše více než 55 tisíc metrů čtverečních a navštívilo je přes 78 tisíc návštěvníků ze 45 států. Jak řekl, ve srovnání s předchozím ročníkem to znamenalo zhruba třicetiprocentní nárůst ve všech kategoriích. Termín uzávěrky přihlášek na veletrhy je 31. října 2007.
Kromě informací o samotných veletrzích zazněly na semináři také odborné přednášky, například o bezpečnosti léčiv a doplňkových látek v krmivech, o legislativě kolem biopaliv, o technické-ekonomických aspektech využití biopaliv ze zemědělských produktů či o současnosti a budoucnosti Společné zemědělské politiky EU.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down