21.01.2003 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Termín pro podání přihlášek do soutěže Zlatý erb byl prodloužen

Zlatý erb je soutěž o nejlepší internetovou stránku měst, obcí a regionů. Soutěží se ve třech kategoriích: města, obce a mikroregiony - sdružení obcí. Jednou z novinek pátého ročníku soutěže je vyhlášení nultých krajských kol ve dvou krajích, kterými jsou Vysočina a Plzeňský kraj. Soutěž Zlatý erb vyhlašuje krajská kola na adrese www.kr-vysocina.cz/zlatyerb/.

Cílem soutěže je podpořit využívání internetu pro poskytování informací orgány územní správy a samosprávy a online prezentaci měst a obcí České republiky za účelem jejich rozvoje. Krajská kola sdílí s republikovým Zlatým erbem své soutěžící: soutěžící na území krajů jsou automaticky zapsáni do příslušného krajského kola i do republikové soutěže. „Jednotlivé kraje mají vlastní porotu, která nezávisle na celorepublikové porotě zhodnotí soutěžící svého kraje a vlastní ceny. Na vítěze každé kategorie krajského kola čeká kvalitní digitální fotoaparát. Navíc vítěz krajského kola získává zvláštní výhodu automatického postupu mezi nominované v republikové soutěži a zvyšuje tím svou naději na celkové vítězství,“ řekla Táňa Mrázková z odboru informatiky.
Přihlásit svoji obec, město, sdružení nebo region k účasti můžete na stránce www.kr-vysocina.cz/zlatyerb/ a to až do 24. ledna 2003. „Termín uzávěrky přihlášek byl na žádost některých obcí posunut. V období vrcholící reformy veřejné správy a po komunálních volbách potřebují mnohé obce více času na přihlášku,“ vysvětlila Mrázková. Výsledky krajského kola budou vyhlášeny na únorovém zasedání zastupitelstva 18. února, kde budou vítězům předány ceny.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down