30.05.2005 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Termíny pro vinaře

Nejpozději do 3. června je nutné podat žádosti o vyplacení podpory na restrukturalizaci a přeměnu vinic. Zájemce o podporu, která se vztahuje na uplynulý rok, na to minulý týden upozornil Státní zemědělský intervenční fond. „Termín skutečného ukončení realizace opatření, jejichž podpory se budou žádosti týkat, musí být do 20. června, aby mohla proběhnout kontrola na místě,“ informoval fond.

Soupisku daňových dokladů mohou vinaři podávat ještě během června, a to nejpozději do pěti dnů před plánovaným skutečným ukončením akce, na niž žádají o dotaci, to znamená do 15. června. Při nedodržení těchto termínů bude žádost o podporu odsunuta k vyřízení za vinařský rok 2005 a vyplacena v červenci příštího roku, předesílá fond.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down