19.09.2006 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tisíce návštěvníků se mohly poučit o technologii výroby piva v Budějovickém pivovaru

V sobotu proběhla v areálu Budějovického Budvaru, oslava 111. výročí založení pivovaru. V rámci Dne otevřených dveří prošlo areálem podniku více než deset tisíc lidí. Největší zájem veřejnosti vzbudily prohlídky výrobních prostor s odborným výkladem. Zájemci se při nich mohli poučit o historii pivovaru i o technologii výroby piva, uvedl Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru.

Protože se na exkurze již od dopoledních hodin začaly tvořit dlouhé fronty, museli organizátoři zvýšit počet plánovaných exkurzí téměř na dvojnásobek. Místo původně plánovaných 25 prohlídek nakonec při 48 exkurzích vidělo výrobní prostory pivovaru 2400 návštěvníků. Dalších 1248 lidí si prohlédlo multimediální expozici Příběh budějovického piva, sdělil Petr Samec.
„Zájem veřejnosti nás příjemně překvapil, areál pivovaru byl po celý den zaplněn,“ řekl Samec.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down