03.03.2016 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ucelená nabídka pro zemědělce pod jednou střechou finanční skupiny

Skupina ČSOB se dlouhodobě zaměřuje, mimo jiné, i na klíčový sektor zemědělství. Již od počátku roku tedy připravila pro zemědělce řadu zvýhodněných finančních produktů a doprovodných služeb. Díky zkušeným odborníkům jsou v rámci skupiny ČSOB dostatečné znalosti a zkušenosti pro optimální řešení finančních potřeb zemědělců a zemědělských podniků, to vše „pod jednou střechou“.

 

ČSOB Leasing, největší leasingová společnost na českém trhu, připravila ve spolupráci s mateřskou bankou ČSOB a s ČSOB Pojišťovnou program AGRO 2016.

Program AGRO 2016 s novinkou v oblasti dotačního poradenství

 

Jedná se o komplexní finanční řešení, včetně souvisejícího poradenství, napříč skupinou ČSOB, jehož „vlajkovou lodí“ jsou finanční produkty v kombinaci s tzv. dodavatelskými kooperacemi s dovozci a prodejci zemědělské techniky zahrnujících více než 35 značek zemědělské techniky s ještě výhodnější úrokovou sazbou dosaženou díky finanční dotaci dovozce, či výrobce příslušné značky, komplexním poradenstvím v oblasti dotační politiky, pojišťovacími produkty s mnoha benefity pro zemědělce a v neposlední řadě ucelený program ČSOB jak v depozitní, tak i provozně-úvěrové oblasti. Klíčové je pro skupinu ČSOB nabídnout přidanou hodnotu pro zákazníky a zemědělský sektor jako takový.

Program AGRO 2016 rozšířil ČSOB Leasing o  novou službu pro klienty v sektoru zemědělství, a to prostřednictvím nově zřízeného Centra dotačního poradenství ČSOB Leasing. Poskytuje tak svým zákazníkům (zejména malým a středním podnikům) kompletní dotační poradenství zaměřené na Program rozvoje venkova. Služby centra zahrnují informační servis o novinkách a výzvách v PRV, posouzení konkrétního projektového záměru z pohledu podmínek výzev, zpracování žádosti a další konzultační činnost v průběhu hodnocení žádosti a realizace projektu.

Nová služba přináší výhody kombinace dotačního poradenství a financování investice pod jednou střechou. Konkrétně jde například o výhodné ceny dotačního poradenství díky systému slev, platbu za dotační poradenství až v případě úspěchu dotační žádosti, poskytnutí nabídky na financování investice formou úvěru ještě před odevzdáním žádosti o dotaci, nebo zjednodušený proces získání úvěru po schválení dotace.

Počátkem března budou vyhlášeny jarní výzvy PRV a ČSOB Leasing je připraven pomoci zákazníkovi k dotaci. Zkušený tým ČSOB provede dotacemi v oblastech zahájení činnosti mladých zemědělců, investic do nezemědělských činností zemědělců, agroturistiky či technického vybavení dřevozpracujících provozoven.

Nepropásněte příležitost sáhnout si na evropské peníze s jedničkou na trhu financování strojů a zařízení

 

Jan Kulhánek

ČSOB Leasing, a. s.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down