Unikátní řešení chytré farmy fencee: Ovládejte své ohrady přes telefon odkudkoliv na světě

Český výrobce generátorů pro elektrické ohradníky fencee uvedl na trh zcela jedinečný systém ovládání chytré farmy pomocí cloudu. Díky mobilní aplikaci či webovému rozhraní můžete generátory ovládat doslova odkudkoliv na světě. Generátory přitom můžete použít jak pro ochranu vašich zvířat v ohradách, tak pro ochranu vaší úrody před divokou zvěří a škodnou.

Jak tato jedinečná technologie funguje?

Český výrobce generátorů fencee  již v minulosti uvedl na trh chytré řešení ovládání a monitoringu ohrad. Systém moderní chytré farmy doposud fungoval pomocí rádiového přenosu až na vzdálenost 30 km. Nyní firma přichází se světově zcela unikátním řešením. Ohrady můžete odteď ovládat a kontrolovat pohodlně z mobilního telefonu přes aplikaci fencee Cloud nebo z webového rozhraní, a to odkudkoliv na světě. Prostřednictvím centrálního zařízení FENCE WIFI GATEWAY GW100, které je připojeno přes Wi-Fi na internet, lze pak snadno nastavit a ovládat jednotlivé generátory a kontrolní monitory ohrady. Celý systém moderní chytré farmy slouží nejen k ochraně zvířat, ale také k ochraně úrody a pozemků před divokou zvěří a škodnou.

Které generátory podporují možnost ovládání na dálku?

Tuto jedinečnou technologii podporuje nová řada generátorů fencee energy DUO RF EDX , s výkonem až 15 J. Jedná se o vysoce výkonné generátory, které jsou vhodné pro velmi dlouhé a vegetací zatížené ohrady. Určené jsou pro všechna zvířata včetně mláďat. Díky speciální svorce lze totiž výstupní impulsy snížit přibližně na polovinu výkonu. Přes cloud lze rovněž ovládat již dříve uvedené generátory fencee power DUO RF PDX  s výkonem až 7 J. Dalším prvkem je monitorovací zařízení Monitor MX10, díky kterému máte pod kontrolou kritická místa, kde je potřeba hlídat napětí. Jedná se zejména o místa, která se nachází v obtížném terénu, jsou zatížená vegetací, či vedou třeba přes vodní toky. Monitor měří napětí ohrady a data posílá do centrální gateway, která případný alarm okamžitě zašle na váš telefon a e-mail.

Ovládání z mobílního telefonu prostřednictvím aplikace fencee Cloud

Jaké jsou výhody chytré farmy?

Všechna zařízení chytré farmy přehledně kontrolujete a ovládáte z telefonu nebo webu. Generátory můžete na dálku například vypínat a zapínat, regulovat jejich výkon, kontrolovat napětí a hodnoty uzemnění ohrady.  „O případném problému se dozvíte ihned v mobilu. Díky monitoru můžete vyrazit na konkrétní místo, dálkově vypnout generátor a urychleně řešit problém,” říká o novém fencee cloudu majitel firmy Jiří Novák. Nové řešení ovládání ohrad pomocí cloudu tak šetří maximálně váš čas, neboť již nemusíte ohrady obcházet.

Generátor PDX s Gateway GW10 pro vzdálené ovládání

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení.

Více informací o možnostech ovládání generátorů vzdáleně se dozvíte v našem videu.

fencee výrobce elektrických ohradníků

www.fencee.cz / info@fencee.cz

*

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

  1. Tak to čumím. Dneska už se přes ten telefon dá opravdu dělat úplně všechno. Já ještě donedávna měl starý tlačítkový, takže je toto všechno pro mě úplně nový svět. Před pár měsíci jsem k narozeninám dostal nový iPhone a nestačím se divit co všechno se s tím telefonem dá dělat. Jen mám trochu strach, aby se mi s ním třeba něco nestalo, tak teď hodně uvažuji nad nějakým obalem

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down