Univerzita hledá krále Majálesu

Letošní ročník studentských oslav Majáles 2008 se pomalu blíží a Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně hledá mezi svými studenty kandidáta na krále Majálesu, který by univerzitu reprezentoval v celobrněnském klání o titul krále, uvedla z PR oddělení MZLU v Brně Kateřina L. Brettschneiderová.

Stát se králem všech brněnských studentů může každý, kdo ještě neopustil studentský život, má hlavu plnou kreativních a bláznivých myšlenek, o které se chce podělit se studenty. Za univerzitu může být pouze jeden kandidát, na kterého čekají zajímavé ceny od univerzity a v případě, že se stane králem Majálesu obdrží věcné ceny i od pořadatelů oslav. Výběr kandidáta za MZLU v Brně provede komise složená ze studentů univerzity.
Pomozte oživit tradici a pošlete na tisk@mendelu.cz do 10. dubna 2008 stručné představení své osoby (s foto) a odpovědi na následující otázky :
1. Jaké je podle Vás hlavní poslání Majálesu. 2.  Co byste chtěl z pozice krále Majálesu pro studenty zajistit? 3. Co je nejdůležitější pro krále Majálesu?
Kandidáti na brněnského krále Majálesu budou představeni na www.majales.cz , kde lze pro svého kandidáta hlasovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *