01.04.2004 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Upozornění ekologickým zemědělcům

KEZ o.p.s. upozorňuje všechny ekologické zemědělce na povinnost nahlásit prostřednictvím formuláře Plán hospodaření v EZ pro rok 2004 ČÍSLA HOSPODÁŘSTVÍ podle stájového registru (příloha č. P13) a to nejpozději do 30.4.2004. KEZ o.p.s. zpracovává databázi čísel hospodářství pro ministerstvo zemědělství jako jeden z povinných údajů pro vyplácení dotací!

Pokud jste tak neučinili a formulář jste odeslali bez vyplněného čísla hospodářství, neprodleně tak učiňte písemně (KEZ o.p.s., Poděbradova 909, 537 01 Chrudim), telefonicky (469 622 249), nebo e-mailem (kez@kez.cz) na oddělení inspekce.
Plán hospodaření zašlete i v případě, že nemáte dořešen převod na půdní bloky (díly), které se doplní v průběhu roku při nejbližší inspekci, KEZ jinak nemůže farmu zařadit do plánu inspekcí!

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down