V Litoměřicích začíná veletrh pro pěstitele Tržnice Zahrady Čech

V Litoměřicích dnes začíná jarní veletrh pro pěstitele, zahrádkáře, chalupáře, kutily a milovníky přírody Tržnice Zahrady Čech. Návštěvníkům nabízí tradiční sortiment. Pětatřicátý ročník jarní prodejní výstavy bude otevřen do neděle, denně od 09:00 do 17:00.

Návštěvníci na výstaviště na jaře nejčastěji míří pro sadbu, květiny, cibuloviny, stromky, hnojiva a postřiky. Prodejci nabídnou také zahradní nářadí a techniku, potraviny, přírodní léčiva. Pořadatelé připravili doprovodný program, na pódiu vystoupí několik kapel a uskuteční se soutěže. Konat se budou také workshopy pro děti i dospělé. Za vstupenku zaplatí dospělí 150 korun, děti a důchodci 120 korun. Loni prošlo Tržnicí Zahrady Čech bezmála 20 000 návštěvníků. Předtím se dva roky jarní veletrh kvůli pandemii koronaviru nekonal. Návštěvnost v roce 2022 byla zhruba na 60 procentech oproti roku 2019.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down