01.09.2016 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Pardubicích začne mezinárodní výstava Koně v akci v pátek

Průvodem koní ze závodiště na Pernštýnské náměstí a následným vystoupením začne v pátek v Pardubicích mezinárodní výstava Koně v akci. Hlavní program na dostihovém závodišti čeká návštěvníky o víkendu, uvedla Kateřina Anna Nohavová zastupující pořádající Dostihový spolek. Ukázky si budou moci lidé prohlédnout na dostihové dráze, v paddocku, ve stájích i na sportovních kolbištích.

Na závodišti budou připraveny chovatelské přehlídky všech možných plemen. K vidění budou koně od těch nejmenších až po mohutné chladnokrevné koně, kteří opět budou soutěžit například v tahu, ovladatelnosti či v orbě. Nebude chybět ani parkur minikoní, westernové ježdění a tradiční slavnostní přehlídka. Na programu jsou rovněž ukázky soutěží spřežení a formanské jízdy.

Samostatná sekce bude věnována dětem. Pro ně jsou připravena dětská stanoviště s různými soutěžemi, třeba miniparkurem s koníkem na tyči, postaveno bude westernové městečko s indiány, o zábavu se postará také kreslíř Jan Lušovský. Novinkou pak bude škola práce s chladnokrevnými koňmi, kdy si děti budou moci vyzkoušet své dovednosti.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down