19.01.2016 | 04:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výherce stotisícové ceny je známý

Během loňska podobně jako v předchozím roce byla zveřejněna v týdeníku Zemědělec anketa, ve které měli čtenáři možnost vyjádřit se k různým aktuálním tématům z oblasti zemědělství. Součástí této ankety byla také soutěž sponzorovaná společnostmi Československá obchodní banka (ČSOB) a ČSOB Leasing, v níž měl jeden hlasující možnost vyhrát pohonné hmoty v hodnotě sto tisíc korun. Kromě toho byl měsíčně vylosován jeden anketní lístek, jehož odesílatel obdržel od společnosti ČSOB finanční částku tisíc korun.

V minulém týdnu stejně jako i koncem roku 2014 manažer sektoru zemědělství ČSOB Ing. Petr Kopeček zalovil mezi stovkami došlých odpovědí za rok 2015 a v jeho ruce zůstal kupón s anketní otázkou z prosince 2015: Domníváte se, že vytvoření odbytových družstev by pomohlo zlepšit výkupní ceny komodit? Vylosovaným respondentem, který odpověděl „ano“, se stal Ing. Miroslav Malý z I. Zemědělské obchodní společnosti z okresu Brno-venkov. Díky svému tipu tento čtenář získává hlavní cenu za minulý rok, a to již zmiňovaných 100 000 korun na pohonné hmoty, které do soutěže věnovala společnost ČSOB Leasing.

Zemědělství je jedním ze sektorů, na který zaměřuje svoji pozornost skupina ČSOB, která je předním poskytovatelem finančních služeb v České republice. Skupina ČSOB nabízí svým klientům širokou škálu bankovních produktů a pojištění. ČSOB podle Petra Kopečka usiluje o vytvoření dlouhodobého partnerství se zemědělci a zemědělskými nevládními organizacemi.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down