17.02.2009 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výplaty pokračují

Usnesením vlády z letošního 5. ledna bylo pozastaveno čerpání prostředků z rezervních fondů organizačních složek státu a v této souvislosti ministerstvo zemědělství muselo odložit vyřizování žádostí o poskytnutí finančních prostředků k výplatám dotací, které se vztahovaly k letům 2004 – 2007. Uvedl to tiskový mluvčí Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) Vladimír Voráček s tím, že toto usnesení bylo 26. ledna zrušeno.

Od 10. února pak . SZIF začal proplácet všechny výplaty dotací žadatelům. V současné době MZe vydává všechna rozhodnutí o poskytnutí dotace SZIFu, vztahující se k jeho předchozím žádostem, které byly odloženy. „Konkrétně se jde o částku zhruba 350 milionů korun, a to převážně na výplaty projektových opatření Programu rozvoje venkova z roku 2007,“ doplnil Voráček.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down