23.09.2004 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výrobci minerálky ze slovenské Korytnice chtějí konkurovat českým

Na český trh hodlá v nejbližší době expandovat společnost Euro-Mineral se svým sortimentem minerálních vod. Firma provozuje plničku ve slovenské Korytnici. Minerálka z Korytnice by se tak po více než čtrnácti letech opět vrátila k českým spotřebitelům. Český trh se zdá řediteli společnosti Jaroslavu Tarabovi nejzajímavější. Zdůvodňuje to tím, že minerálky z Korytnice čeští zákazníci znají. Zároveň však připouští, že konkurence je velká a prosadit se bude složité.

Firma, která ročně vyrábí kolem sedmi milionů láhví minerální vody, investovala před třemi lety do výstavby nové plničky sto milionů slovenských korun. Plnička byla postavena na základech staré továrny na plnění minerální vody, která před pěti lety zkrachovala a dostala se do konkurzu. Loni firma zaznamenala obrat 85 milionů korun, letos očekává podobné číslo, uvedl ředitel.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down