19.05.2006 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstava Natura Viva v Lysé nad Labem se letos rozroste

Letošní mezinárodní výstava myslivosti, rybářství a včelařství Natura Viva, která se koná od 25. do 28. května na Výstavišti Lysá nad Labem, bude letos rozsáhlejší plochou i počtem vystavovatelů. Vystavovatelů se představí více než stovka a výstavní plocha vzroste na šest tisíc metrů čtverečních. Vedle stálých prostor přibude letos ještě mobilní hala o dalších 500 metrech čtverečních. Informoval o tom ředitelka Výstaviště Lysá nad Labem Helena Svobodová.

Na výstavě se představí se i zahraniční účastníci, například ze Slovenska, Polska, Maďarska či Německa, uvedli pořadatelé na dnešní tiskové konferenci. Pořadatelé očekávají, že výstavu navštíví kolem 25 tisíc lidí.
V expozicích se představí například myslivecké potřeby, zbraně, střelivo, optika, lovecké trofeje, rybářské náčiní a potřeby včetně trofejí a také vybavení pro pobyt v přírodě. Návštěvníky čekají rovněž expozice včelařských potřeb a produktů. Představí se Českomoravská myslivecká jednota, Český svaz včelařů, Český rybářský svaz a také Český svaz zahrádkářů.
Chybět nebude ani doprovodný program, jako ukázky výroby loveckých nožů, vystoupení mysliveckých trubačů nebo ukázky vábení zvěře či řezbářství. K dispozici bude i laserová střelnice.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down