20.08.2002 | 02:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výzva Svazu obchodu ČR obchodním firmám

K povaze obchodního podnikání patří, že obchod se tradičně umí velmi rychle přizpůsobit potřebám svých zákazníků. Velice oceňujeme, že se tak znovu děje v této pohnuté době samotného průběhu a bezprostřední likvidace důsledků záplav na podstatné části území České republiky a v jejím hlavním městě. Zajištění dostatečného zásobování základními životními potřebami a dalšími nezbytnými prostředky nápravy škod je jedna ze základních jistot, která vede v domácnostech i ostatních sektorech společnosti ke zklidnění a překonání tak mimořádné události.

Vítáme, že obchodní podnikatelé spolu se svými dodavateli pružně reagují na mimořádné požadavky trhu, vycházejí vstříc spotřebitelské veřejnosti, přizpůsobují svoji nabídku podle okamžitých požadavků na zásobování a další služby vč. stravování a ubytování, evakuovaným domácnostem i zahraničním hostům ČR.
Svaz obchodu ČR je připraven poskytnout či sjednat podle svých možností potřebnou pomoc při řešení zásobovacích a jiných problémů nad rámec možností jednotlivých obchodních firem jak členů Svazu, tak i nečlenů. Kontaktujete v takových případech sekretariát Svazu ( tajemnice Marta Maradová, tel.: 2423 6322, e-mail : tajemnice@socr.cz ).
Podle četnosti a povahy sdělených problémů, zejména těch, které přesahují regionální možnosti řešení, připravíme v krátké době jejich společné projednání se zainteresovanými podnikatelskými a státními institucemi tak, aby bylo možno přijmout odpovídající opatření.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down