17.04.2015 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Začal festival Evolution

Na festivalu Evolution, který se koná 17. až 19. dubna a zastřešuje pět tradičních veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace, se návštěvníkům představuje asi 400 prověřených vystavovatelů. V rámci bohatého doprovodného programu zde letos proběhne více než 170 přednášek, workshopů, prezentací a vystoupení uznávaných odborníků. Informovala o tom Kateřina Čapounová z České technologické platformy pro ekologické zemědělství.

Ve spolupráci s organizátory veletrhu připravila Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství společně se Svazem Pro-Bio sérii tří odborných přednášek pro veřejnost. V tomto bloku se návštěvníci veletrhu mohli seznámit s tím, jaký má venkovní chov prasat vliv na kvalitu vepřového masa přeštického černostrakatého plemene (VÚŽV, Biofarma Sasov), s výsledky analýz reziduí pesticidů v potravinách na českém trhu (VŠCHT) nebo se změnami v kontrole systému ekologického zemědělství, díky kterým došlo k výraznému zlepšení transparentnosti vůči spotřebiteli (ABCert).*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down