08.04.2002 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Žádosti o podporu z programu SAPARD lze podávat od 15. dubna

Žádosti o podporu z programu SAPARD je možné podávat od 15. dubna do 12 hodin 15. května letošního roku. Oznámil to generální ředitel Agentury SAPARD Petr Buchal s tím, že nejpozději v druhé polovině letošního roku bude vyhlášen druhý, mimořádný termín podávání žádostí s cílem využít veškeré finanční prostředky určené ČR pro rok 2000 a 2001.

Všichni zájemci o podporu ze SAPARDu mohou předkládat své žádosti spolu s projekty a dalšími náležitostmi na sedmi regionálních pracovištích Agentury SAPARD v Praze, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně, Olomouci a Opavě.
Budou přijímány žádosti o podporu pro tyto programy: Investice do zemědělského majetku,
Zlepšování zpracování a marketingu zemědělských produktů a produktů rybolovu,
Zlepšování struktur pro kontrolu kvality, pro klvalitu potravin a ochranu spotřebitele,
Pozemkové úpravy,
Obnova a rozvoj vesnic a venkovské infrastruktury,
Rozvoj a diverzifikace hospodářských činností zajišťujících rozmanitost aktivit a alternativní zdroj příjmů,
Příprava podmínek pro plné využití programu.
Cílem Agentury SAPARD je letos zahájit s co největší počet projektů až do plné výše všech prostředků přidělených na rok 2000 a 2001, které musejí být využity do konce roku 2003. Spolu s národními zdroji disponuje program SAPARD zhruba částkou jedné milisrdy korun ročně.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down