03.08.2006 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Žádosti týkající se opatření Rybářství 2.3. lze předkládat od 23. srpna do 13. září

Ministr zemědělství Jan Mládek vyhlašuje jedenácté kolo příjmu žádostí o finanční pomoc z operačního programu Zemědělství. Žadatelé mohou předkládat žádosti týkající se opatření 2.3. Rybářství od 23. srpna do 13. září 2006 (jen do 12 hodin) na regionálních odborech Státního zemědělského intervenčního fondu v Praze, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Olomouci a Opavě, informoval mluvčí ministerstva zemědělství Tomáš Loskot.

Zároveň mluvčí upozornil žadatele, kteří budou předkládat své žádosti v rámci jedenáctého kola příjmu žádostí, aby v případě, že jejich projekty budou vybrány pro finanční pomoc z operačního programu Zemědělství, podepsali a převzali podmínky ihned po obdržení výzvy od příslušného regionálního odboru SZIF – nejpozději do konce roku 2006 a aby zajistili harmonogram realizace projektů tak, aby žádost o proplacení byla podána nejpozději do konce srpna 2007.
Pravidla pro žadatele jsou v elektronické podobě k dispozici na internetových stánkách ministerstva zemědělství www.mze.cz v záložce Dotace a programy/Operační program Zemědělství/Vše pro žadatele, dodal mluvčí.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down