06.02.2001 | 03:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zahraniční účast na Salimě překonává očekávání

Na Mezinárodních gastronomických veletrzích (MGV) 2001 bude podle statistiky k datu 1. února 2001 vystavovat na 700 firem z 27 zemí. Řada států se účastní formou oficiální expozice, organizované příslušným rezortním ministerstvem nebo exportní institucí.

V pavilonu C, který je především věnován oficiálním účastem, budou mít expozice Brazílie, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Thajsko, Tunisko, USA a Velká Británie. V rámci meziregionálního projektu CHAINE, podporovaného EU, se představí také společná expozice francouzského Departmentu l’Aisne, belgické Provincie de Hainaut, estonského Regionu Tartu a českého Regionu Střední Morava. Největší plochy budou patřit národním stánkům Slovenska (203 m2), Španělska (170 m2) a Maďarska (167 m2). Vedle těchto kolektivních účastí s oficiální podporou se představí jednotliví vystavovatelé například z Bulharska, Číny, Dánska, Německa, Finska, Itálie, Litvy, Rakouska, Švédska či Švýcarska.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down