19.08.2004 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zájem českých firem o slovenský veletrh Agrokomplex v Nitře roste

Zájem českých firem o prezentaci na mezinárodním zemědělském a potravinářském veletrhu Agrokomplex ve slovenské Nitře rok od roku stoupá. Letos se tak oficiálně představí v rámci české účasti více než devadesát firem, loni to bylo sedm desítek a předloni 64 firem. Na výstavu se přihlásilo celkem 512 společností. Veletrh skončí 24. srpna.

Na Agrokomplexu se bude prezentovat výrobce traktorů Zetor Brno. Mezi dalšími vystavovateli se objeví například Agrostroj Pelhřimov nebo Zemědělská a dopravní technika. Početné zastoupení mají také potravináři.
Součástí veletrhu bude pivní festival nebo dožínkové slavnosti. Souběžně s veletrhem se tradičně uskuteční mezinárodní výstava spotřebního a potravinářského zboží Coopexpo a výstava malých a středních podnikatelů Živnostenské trhy.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down