22.08.2006 | 04:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Září otevře Zelený svět

Na brněnském výstavišti v pavilonu C proběhne 1. a 2. září září odborný zahradnický veletrh Zelený svět. Zatím má o výstavní plochy zájem 42 subjektů z pěti evropských zemí a celková výstavní plocha přesáhne 1000 metrů čtverečních. Kromě firem z ČR se na veletrhu objeví také subjekty ze Slovenska, Polska, Německa a Francie.

Doposud se tento veletrh konal v jiných halách na okraji Brna. Od letošního roku by se měl na výstaviště přestěhovat trvale. Zatímco olomoucké zahradnické akce jsou zaměřené hlavně na konečné spotřebitele, chce Zelený svět oslovit všechny články celého výrobního a distribučního řetězce, tedy velko a maloobchodníky, dodavatele zahradní techniky, ale také třeba květináčů, skleníků, chemikálií, hnojiv, zahradnických substrátů nebo třeba zahradní architekti a floristé.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down