Zetor rozšiřuje svou prodejní síť na Balkáně

Společnost Zetor Tractors a. s. zařadila do své prodejní sítě nového partnera na chorvatském trhu, který bude zajišťovat distribuci traktorů. Stala se jím firma POD proizvodnja opruga d. o. o. Firma o tom informovala počátkem března v tiskové zprávě.

„Chorvatsko patří k zemím, kde je historicky značka Zetor vnímána velmi pozitivně, logicky bylo proto naším cílem posílit zde pozice značky, která v posledních několika letech stagnovala. Firma POD proizvodnja opruga d. o. o. se pro nás svým zaměřením a přístupem stala významným partnerem a také příslibem fungující spolupráce,“ řekl ředitel úseku prodeje a marketingu Zetor Tractors a. s. Robert Todt. Traktory značky Zetor začaly být do oblasti bývalé Jugoslávie dováženy na počátku 60. let. Do rozpadu státu v 90. letech bylo do oblasti dodáno téměř 50 tisíc strojů.

Společnost POD proizvodnja opruga d. o. o. je rodinnou chorvatskou firmou zabývající se především kovovýrobou, distribucí, prodejem a servisem zemědělských strojů. Velká část produkce této firmy, celkem až 80 procent, směřuje na evropské trhy, kde je již zavedeným a etablovaným obchodníkem, proto také společnost Zetor Tractors a. s podepsala s chorvatským partnerem pětiletý kontrakt.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down