Zlatou medaili na veletrhu Animal Tech získaly čtyři exponáty

Zlatou medaili veletrhu Animal Tech dnes v Brně dostaly čtyři exponáty. Je mezi nimi například unikátní senzor na telení krav, který monitoruje kontrakce a posílá majiteli informace na dálku. Oceněnou firmou je irský výrobce MooCall. Cenu dnes v Brně dostal také automatický vysavač kejdy od nizozemské společnosti Lely a koncept výživy selat německého výrobce Sano - Moderne Tierernährung. Informovali o tom pořadatelé z Veletrhů Brno.

Oceněno bylo také komplexní řešení na zlepšení reprodukčních ukazatelů stáda od nizozemské společnosti Nedap.

Vystavovatelé letos do soutěže, která se koná v souvislosti s Národní výstavou hospodářských zvířat, přihlásili 20 exponátů. Porota z nich vybrala čtyři, které dostaly hlavní ocenění.

Na Národní výstavě hospodářských zvířat a dalších doprovodných veletržních akcích ode dneška v Brně vystavuje přes 230 firem z 24 zemí. Chovatelé na brněnské výstaviště přivezli 900 zvířat, největší zastoupení má masný skot.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down