Zpravodajství ze včerejšího obchodování na Obchodní burze Hradec Králové

Státní intervenční zemědělský fond nadále na naší burze obchoduje a má zájem o termínované nákupy řepky. Jestliže na minulém burzovním shromáždění srovnal svou cenu poptávky s cenou poptávky ostatních účastníků trhu, tak na dnešním shromáždění šel ve své poptávce nad úroveň ostatních účastníků a kótoval registrovanou cenu poptávky ve výši 7600 Kč/t s termínem plnění květen a červen roku 2001.

Burza dále oznamuje, že otevřela trh s masem a na tomto trhu byla registrovaná první poptávka. Jako první začal obchodovat Masný průmysl Krásno a jednáme o účasti i s dalšími zájemci. Trh je otevřený pro všechny účastníky. Zájemci o obchodování se mohou hlásit na náš e-mail uvedený na internetové stránce nebo se informovat telefonicky.
Pro informaci uvádíme časový harmonogram obchodování na naší burze:
 každé úterý v obchodním místě Litoměřice se obchoduje na trhu s bramborami, zeleninou a ovocem,
 každou středu se v obchodním místě Praha se obchoduje na trhu s olejninami, obilovinami a luštěninami a po otevření trhu i masem.
Podrobnější informace o burze a adresách obchodních míst jsou na naší stránce www.obhk.cz.
Na svém zasedaní dne 27. 9. 2001 novelizovala burzovní komora burzovní pravidla. V souvislostí se změnou burzovních pravidel byly novelizovány formuláře. Tímto upozorňujeme účastníky trhů, zmocněnce a dohodce o nutnosti používat nové formuláře. Nové formuláře jsou k dispozici na naší stránce www.obhk.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *