Cílem společnosti je zpracovat co největší podíl mléka

Cílem společnosti Milknatur Líně, hospodařící na severním Plzeňsku, je co největší procento vlastní produkce zpracovat a co nejlépe prodat. Proto si vybudovala svoji faremní mlékárnu a nově začala prodávat i porcované telecí maso. „Držíme se strategie z pole až na stůl,“ řekl Pavel Šrámek z této společnosti, který je zároveň poslancem Parlamentu. „Co se v regionu vyrobí má se tam také sníst,“ doplnil.  

Společnost Milknatur se zaměřuje především na produkci a zpracování mléka. „Máme dva pilíře, stop GMO a stop anonymním potravinám. To znamená, že nepoužíváme žádné GMO plodiny ani krmiva a naše produkty jsou tedy bez geneticky modifikovaných organizmů. Zároveň chceme, aby spotřebitelé věděli, odkud jsou a kdo je dělá, proto jsem si na výrobky dal svůj obličej. Garantujeme tak naši kvalitu doslova vlastním tělem,“ říká s úsměvem Pavel Šrámek. V souvislosti se zvýšenou poptávkou po mléčném tuku uvedl, že přestože by společnost měla kapacitu na rozšíření chovu skotu, zatím s tím nepočítá.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down