Nový generální ředitel Lesů ČR by mohl být vybrán asi v polovině listopadu

Jméno nového generálního ředitele státního podniku Lesy ČR by mohlo být známo kolem poloviny listopadu, řekl na Dni za obnovu lesa v Brně ministr zemědělství Zdeněk Nekula. Nyní je ve druhém kole výběrového řízení šest uchazečů, které agentura vybrala z 21 zájemců v prvním kole.

"V první polovině října dělala agentura s uchazeči manažerské a psychologické pohovory a testy. Ve druhé polovině října budou uchazeči prezentovat svůj pohled na to, jak by chtěli podnik řídit. Do konce října se bude vyhodnocovat koncepce uchazečů a pak bychom do poloviny listopadu mohli znát jméno nového ředitele," popsal Nekula. Zda je mezi šesti uchazeči i Jiří Groda, který je v současnosti pověřený řízením podniku, komentovat nechtěl. Stejně tak nechtěl komentovat žádná další jména. Groda řídí podnik už od loňského prosince.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down